Продавець Інтернет-магазин "АгроЛан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
77 відгуків

Особенности современных прилипателей для растений

Особенности современных прилипателей для растений

 В последнее время среди разного рода удобрений и средств защиты растений, встречаются такие необычные образцы агрохимии, как прилипатели. Точнее сказать, за их создание ответственна не химия, а природа, так как многие их них на 100% состоят из органических компонентов.

Что же такое прилипатель?

Прилипатель для растений представляет собой вязкое вещество, способствующее закреплению на поверхности растений защитных препаратов, как то фунгициды, инсектициды, пестициды, а также подкормки.

Найбільш активні і корисні прилипачі створюються на основі мікробних полісахаридів. На вітчизняному ринку, крім поширеного назви, часто повторюваного в цій статті, використовується таке поняття, як поверхнево-активні речовини (ПАР).

Де застосовуються ПАР?

Они используются в производстве пестицидов. Основная задача ПАВ – уменьшение поверхностного натяжения воды, для образования стойкой эмульсии. Помимо этого, активный компонент улучшает смачивание растений. В составе пестицидов часто можно обнаружить сразу два типа прилипателей. Одни растворяют защитный компонент, другие обеспечивают стабилизацию рабочего раствора на растении. Доля прилипателя в пестициде составляет 5%, и этого небольшого количества достаточно для нормальной фиксации раствора на поверхности растения.

Найпоширенішим і доступним ПАР є господарське мило. З тим же успіхом використовують пральний порошок, так як він швидше розчиняється і краще фіксується на сільськогосподарських культурах. На даний момент, промисловість налагодила випуск трьох типів прилипачів:

  1. Аминоактивные.
  2. Катиноактивные.
  3. Неионизирующиеся.

Найбезпечнішими вважаються неионизирующиеся прилипачі біологічного походження. Такі речовини мають маркування ЭПАА-10. У складі цих речовин за адгезію відповідає так званий біологічний клей, нешкідливий для рослин, людини, теплокровних тварин.

Які результати варто очікувати від регулярного використання біологічного клею?

  1. Позбавлення від хвороб і шкідників протягом усього сезону.
  2. Тривала фіксація корисної флори.
  3. Багаторазове продовження дії будь-якого добрива.
  4. Зміцнення таких якостей, як стійкість рослин до посухи, заморозків, іншим природним стресів.

У результаті, при використанні прилипачів економія прискорювачів росту і добрив, досягає 25-30%. Якщо приміряти ці відомості до комерційних масштабах, отримаємо солідну суму збережених грошових коштів. Це одна з головних причин покупки прилипача.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner