Продавець Інтернет-магазин "АгроЛан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
112 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:30 найближчого робочого дня (22.04).

Протруювання насіння

Протруювання насіння
Протруювання насіння хімічними протруйниками проводитися з метою інтегрованого захисту рослин. Це дозволяє захистити насіння та проростки від шкідників, які пошкоджують насіння, корені та надземні частини рослини на ранніх етапах розвитку. Протруювання посівного матеріалу — це запорука отримання здорових дружних сходів, збереження рівномірного розташування рослин, високої врожайності та якості врожаю.
Такий захід має надзвичайно високу економічну та екологічну ефективність. При відносно невеликих фінансових витратах можна контролювати розвиток шкідників. Якщо цього не зробити, то під час осінньої вегетації потрібно буде значно збільшити витрати. Інколи буває неможливо провести заходи захисту у зв'язку з погодніми умовами або біологією хвороби (сажки). Вплив засобів захисту рослин на навколишнє середовище при протруюванні є мінімальним (якщо враховувати кількість діючої речовини на одиницю площі у порівнянні з обприскуванням).
За оптимальних погодних умов хімічні протруйники забезпечують захист молодих рослин (які є найбільш вразливими) впродовж 20-40 днів після сівби, після чого їхня ефективність зменшується і дія поступово припиняється.
Патогенна мікрофлора налічує десятки видів збудників хвороб, серед яких найбільш небезпечними є тверда і летюча сажки, снігова пліснява, гельмінтоспоріозна і фузаріозна кореневі гнилі, плямистості та інші. Їх неможливо проконтролювати лише обробками за листком (під час вегетації), оскільки насіння вже є інфікованим
Протруювання насіння забезпечує знезараження від патогенів і захищає сходи від ураження хворобами, які знаходяться в самому насінні, на його поверхні, у ґрунті та на рослинних рештках . Використовуючи комбінації різних діючих речовин, можна досягти широкого спектру дії.
Поєднання фунгіцидних та інсектицидних протруювачів забезпечує можливість захистити сходи не тільки від збудників хвороб, а й від цілого комплексу шкідників: личинок коваликів (дротяників), хлібної жужелиці, совок, злакових мух та інших . Особливого значення набуває захист від ґрунтових шкідників, оскільки вони викликають порідіння посіву та завдають значної шкоди сходам.
Отже, захист майбутнього врожаю від шкідників на ранніх етапах розвитку залежить від:
- правильного підбору протруйника (беручи до уваги аналіз посівного матеріалу на зараження хворобами);
- наявності ґрунтових шкідників та ймовірності появи шкідників по вегетації;
- урахування зони вирощування;
- забезпечення якісного протруювання посівного матеріалу.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner