Продавець Інтернет-магазин "АгроЛан" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
78 відгуків
Гербіцид Галера Супер Сингента, фото 2

Гербіцид Галера Супер Сингента

 • Під замовлення
 • Оптом і в роздріб
clockВідправка з 15 грудня 2022

Ціну уточнюйте

Гербіцид Галера Супер Сингента
Гербіцид Галера Супер СингентаПід замовлення
Ціну уточнюйте
+380 (67) 621-01-22
Мар'яна
 • +380 (96) 818-65-03
  Олена
 • +380 (67) 620-01-55
  Альона
 • +380 (66) 520-57-99
  Олена
 • +380 (97) 538-12-33
  Альона
+380 (67) 621-01-22
Мар'яна
 • +380 (96) 818-65-03
  Олена
 • +380 (67) 620-01-55
  Альона
 • +380 (66) 520-57-99
  Олена
 • +380 (97) 538-12-33
  Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Галера Супер

Діюча речовина: 267 г / л Клопіралід +80 г / л Пиклорам +17 г / л Аминопиралид

Післясходовий гербіцид проти широкого спектру дводольних бур'янів у посівах ріпаку

Ефективний контроль бур'янів, проблемних для хрестоцвітих культур: підмаренника, осоту, маку, лободи, ромашок

Нефитотоксичний для культури при дотриманні регламентів застосування

Застосування препарату.

Культура

Норма витрати, л / га

Шкідливий об'єкт

Спосіб, час обробки, обмеження

Строк очікування, днів (кратність обробок)

Терміни виходу *, днів

Ріпак озимий

0,2-0,3

Однорічні дводольні та багаторічні, у т. ч. коренепаростковые, бур'яни

Обприскування восени або навесні у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у культури

- (1)

7 (3)

Ріпак
ярий,
гірчиця

0,2-0,3

Однорічні дводольні та багаторічні, у т. ч. коренепаростковые, бур'яни

Обприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у культури

- (1)

7 (3)

* Строки виходу людей на оброблені площі для проведення ручних (механізованих робіт)

Механізм дії препарату: Галера ™ Супер - післясходовий системний гербіцид, що містить три діючі речовини, клопіралід, пиклорам і аминопиралид, що впливають на общеростовые процеси, що відбуваються в рослині. Клопіралід, пиклорам і аминопиралид є синтетичними формами натуральних рослинних гормонів. Застосування в якості гербіциду, призводить до заміщення і блокування функцій натуральних гормонів рослини, що в кінцевому підсумку веде до значних порушень ростових процесів у рослині і, як наслідок, до її загибелі. Діючі речовини препарату швидко проникають в кореневу систему, що забезпечує його високу ефективність проти коренепаростковых бур'янів, таких як, наприклад осот.

Сумісність з іншими препаратами: Галера ™ Супер при необхідності можна змішувати з противозлаковми гербіцидами, а також іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби з однорічними двосім'ядольними бур'янами, стійкими до дії гербіциду Галера ™ Супер з фунгіцидами, інсектицидами та добривами. При весняному застосуванні не змішувати з регуляторами росту рослин препаратами, що володіють наступним дією. Перед приготуванням робочого розчину суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій із застосування всіх препаратів суміші.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: Для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об'єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Галера ™ Супер перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак обприскувача водою до повного об'єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Норма витрати робочого розчину 100-400 л / га. Робочий розчин препарату використати протягом декількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в баку обприскувача на ніч. Після застосування препарату обприскувач і супутнє устаткування добре промити водою .Норма витрати препарату відповідно до регламентів застосування. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавичок і очок. Не курити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

Рекомендації по застосуванню: Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 С. Уникайте застосування препарату відразу ж після заморозків або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур'янів у фазу 2-10 листків у однорічних, та 10-15 см (розетка) у багаторічних дводольних і коренепаростковых бур'янів. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щілинні розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Швидкість дії препарату: Перші ознаки дії препарату помітні через 12-18 годин після обприскування. Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час і після обприскування, т. д.. Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування. Умови, що впливають на ріст і розвиток бур'янів, також впливають на швидкість переміщення діючої речовини в рослині. Несприйнятливі погодні умови можуть уповільнити прояв симптомів дії препарату, але не впливають на кінцеву ефективність препарату.

Спектр дії препарату: Галера ™ Супер високоефективний системний гербіцид проти багаторічних і однорічних дводольних бур'янів, що належать до родини складноцвітих, губоцвітих, пасльонових, макової та деяких видів сімейства гречаних і Маренові.

Приклад чутливих видів бур'янів до препарату: амброзія полинолиста, волошки сині, вика посівна, гибиск трійчастий, гірчак березковидний, гірчак розлогий, королиця посівна, лобода біла, мак-самосів, молокан польовий, нагідки звичайні, незабудка польова, нетреба звичайна, осот городній, осот жовтий, осот рожевий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, полин звичайний, роман польовий, ромашка, види, самосіви буряків, соняшнику, конюшини і люцерни, фіалка польова, щириця закиненому, та інші.

Приклад Среднечувствительных видів бур'янів до препарату: зірочник середній (до 8 см діаметром), пастуша сумка.

Приклад стійких видів бур'янів до препарату: злакові бур'яни

Селективність дії препарату: При застосуванні в рекомендованих нормах і терміни гербіцид Галера ™ Супер, РК не фітотоксичний для регламентованих культур.

Симптоми дії препарату: Характерні для гербіцидів групи ауксинів (потовщенні, зігнуті і скручені пагони, стебла і листки, вузькі листя з твердими наростами, гофроване листя, тверді нарости і тріщини на стеблах).

Період захисної дії: Препарат Галера ™ Супер контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були присутні під час обприскування протягом сезону вегетації.

Обмеження щодо сівозміни: Після застосування гербіциду Галера ™ Супер на даному полі в якості наступної культури можна вирощувати:

Восени (після весняного застосування): озимі зернові, озимий ріпак, злакові трави;

Навесні наступного року: зернові, ярий ріпак, гірчицю, багаторічні трави, цукрові і кормові буряки, морква, фенхель, кукурудзу, сорго, соняшник, томати, картоплю, капусту, льон. Люцерну і цикорій можна вирощувати при посіву не раніше ніж через 10-11 місяців після застосування препарату;

Не раніше ніж через 14 місяців після застосування препарату: всі культури згадані вище, а також сочевиця, нут, соя, горох, боби.

У разі необхідності ліквідації плантацій рослин, які були оброблені гербіцидом Галера ™ Супер (наприклад, загибель рослин після заморозків, посухи, ураження хворобами та ін.), На тому ж полі, після виконання глибокої оранки можна вирощувати зернові, кукурудзу, ріпак, гірчицю , капусту, льон, багаторічні трави.

Попередження виникнення резистентності: Поява резистентності малоймовірно. Згідно класифікації міжнародного комітету з попередження резистентності до дії гербіцидів діючі речовини препарату за механізмом дії відносяться до групи В - Синтетичні ауксини.

Застереження: Не проводити обприскування, якщо рослини ріпаку знаходяться в стресовому стані (після заморозків, тривалої посухи, епіфітотії, епізоотії), різкого перепаду денних і нічних температур, в очікуванні заморозків. Не застосовувати на ділянках гібридизації без попередньої консультації з постачальником насіння.

 

Дивіться також інші гербіциди. Перейти в засоби захисту рослин

Характеристики
Основні
Оброблювані культуриРапс
Виробник Syngenta
Препаративна форма Концентрат емульсії
Інформація для замовлення
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner